Donna Hosie – Şeytan’ın Rüya Kapanı

10 Aralık 2017
Donna Hosie – Şeytan’ın Rüya Kapanı Kitabını idefix'ten İndirimle Satın Alın! Donna Hosie – Şeytan’ın Rüya Kapanı Kitabını D&R'dan İndirimle Satın Alın!
Donna Hosie - Şeytan'ın Rüya Kapanı Şeytan'ın Rüya Kapanı
Donna Hosie
Novella Yayınları
384

Cehennem tarihindeki en büyük hırsızlık

Cehennem'in muhasebe ofisine stajyer arandığını duyan Melissa "Medusa" Pallister bu işi almak için can atıyor. Sadece en havalı patrona sahip olmak için değil, gizemli ölümüne dair aklından hiç çıkmayan soruların yanıtlarını Şeytan'ın stajyeri olan Mitchell Johnson'da bulacağını bildiği için. Fakat cevaplara ulaşmak, işi kapmak kadar kolay değil. Özellikle Cehennem kilit altına alınmışken. Yanlış ellerde yok oluşa neden olacak güçteki Cehennem'in en tehlikeli silahının, Rüya Kapanı'nın, çalınmasıyla onu geri getirme görevi Şeytan Takımı'na düşüyor. Macera dolu bu yolculukta Medusa aradığı cevaplara adım adım yaklaşıyor. Fakat hatıralarının silinmesiyle ortaya çıkan tehlike çok daha yakınında.

Cybıls
En İyi Gençlik Spekülatif Kurgu Adayı

Yalsa 2015
En İyi Gençlik Kurgu Kitabı

"Görkemli bir komedi."
-Kirkus Reviews-

"Hosie, ölümden sonraki hayata çeşitli kültür ve inanışları da katarak maceraya devam ediyor. Zekice kurgulanmış bu kitap, okurlarının favorisi olacak."
-School Library Journal-

"Cehennemde aksiyon ve komedi hiç dinmiyor. Devamı için beklemede kalın."
-Booklist-

"Hız kesmeden maceraya devam."
-Foreword Reviews-

Donna Hosie – Şeytan’ın Rüya Kapanı Kitabını idefix'ten İndirimle Satın Alın! Donna Hosie – Şeytan’ın Rüya Kapanı Kitabını D&R'dan İndirimle Satın Alın!

0 Yorum

Bir Cevap Yazın