Jay Crownover – Rome

10 Aralık 2017
Jay Crownover – Rome Kitabını idefix'ten İndirimle Satın Alın! Jay Crownover – Rome Kitabını D&R'dan İndirimle Satın Alın!
Jay Crownover - Rome Rome
Dövmeli Adamlar Serisi 3. Kitap
Jay Crownover
Aspendos Yayıncılık
376

Yanlış seçimler bazen doğru olabilir... Eğlenceli ve gözü kara kızımız Cora Lewis, dövmeli serseri arkadaşlarını hizaya sokmayı iyi biliyordu. Ancak tüm o parıltı ve ukalalığının ardında kırık bir kalp gizliydi. Cora, yeniden acı çekmeye razı olmayacaktı. Mükemmel erkeğe âşık olmayı bekliyordu; yükü veya sorunları olmayan, bağlanmaya hazır bir erkeğe... Sonra Rome Archer'la tanıştı.

Rome Archer, mükemmellikten olabildiğince uzaktı. İnatçı, sert ve buyurgan bir adamdı. Ayrıca son görevinden de epey dağılmış hâlde dönmüştü. Rome, hayatta çeşitli roller üstlenmeye alışmıştı: ağabey, sevilen evlat, süper asker... Ancak bunların hiçbirine artık uymuyordu. Artık yalnızca hayatının geri kalanında ne yapacağını çözmeye çalışan ve bunu yaparken bir yandan da savaş kâbuslarını kafasından atmaya uğraşan bir adamdı. Cora, gelip karamsar hayatına capcanlı bir renk katıncaya dek tüm bu sıkıntılara tek başına göğüs germeye razıydı. Mükemmellik değilse de, mükemmel şekilde kusurlu olmak onlara sonsuzluğu verebilirdi... Dövmeli Adamlar Serisi, Rule ve Jet'ten sonra üçüncü kitap Rome ile karşınızda…

Jay Crownover – Rome Kitabını idefix'ten İndirimle Satın Alın! Jay Crownover – Rome Kitabını D&R'dan İndirimle Satın Alın!

2 Yorum

  • gülseren 9 Mayıs 2018 at 12:20

    son 3 kitabın çevirisinide paylaşma imkanı varmıdır

Bir Cevap Yazın