Maurice Leblanc – Zeka Oyunları

23 Aralık 2017
Maurice Leblanc – Zeka Oyunları Kitabını idefix'ten İndirimle Satın Alın! Maurice Leblanc – Zeka Oyunları Kitabını D&R'dan İndirimle Satın Alın!
Maurice Leblanc - Zeka Oyunları Arsen Lupen & Sherlock Holmes: Zeka Oyunları
Maurice Leblanc
Tutku Yayınevi
336

Maurice Leblanc’in kurgusal karakteri beyefendi hırsız ve detektif Arsen Lüpen çoğu kez Sir Arthur Conan Doyle’nin yarattığı Sherlock Holmes karakterinin Fransız versiyonu olarak gösterilmiştir. Binlerce okuyucu tarafından Sherlock Holmes ve Hercule Poirot karakterlerinden bile daha çok hayranlık duyulan bir karakter halini almıştır.

Arsen Lüpen kendine oldukça güvenen ve bir o kadar da centilmen bir hırsızdır.

Sadece zenginlerden ve soyulmayı hakeden kişileri hedef alan Arsen Lüpen, çekiciliğini ve zekasını kullanarak her türlü durumdan kurtulmasını biliyor.

Sıklıkla polise ve kurbanlarına işleyeceği suç ile ilgili mektuplar yazar. Bu sayede işleyeceği suçları daha meydan okuyucu, daha heyecanlı, daha eşsiz kılıyor.

“Zeka Oyunları” bu nedendir ki, özellikle Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle) ve Hercule Poirot (Agahta Cristie) hayranlarının mutlaka okuması gereken bir kitap haline gelmiştir.

Sürükleyiciliği, temposu ve zeka dolu kurgusuyla elinizden bırakamayacağınız “Zeka Oyunları” ile Arsen Lüpen serisinin bağımlısı olacaksınız.

Maurice Leblanc – Zeka Oyunları Kitabını idefix'ten İndirimle Satın Alın! Maurice Leblanc – Zeka Oyunları Kitabını D&R'dan İndirimle Satın Alın!

0 Yorum

Bir Cevap Yazın