Scott Lynch – Hırsızlar Cumhuriyeti

23 Aralık 2017
Scott Lynch – Hırsızlar Cumhuriyeti Kitabını idefix'ten İndirimle Satın Alın! Scott Lynch – Hırsızlar Cumhuriyeti Kitabını D&R'dan İndirimle Satın Alın!
Scott Lynch - Hırsızlar Cumhuriyeti Hırsızlar Cumhuriyeti
Centilmen Piç Serisi 3. Kitap
Scott Lynch
İthaki Yayınları
688

"Canlı, orijinal ve çekici. Muhteşem bir şekilde yazılmış."
-George R.R. Martin-

"Fazla söze gerek yok, bu kitaba bayıldım."
-Patrick Rothfuss-

"Son derece zarif."
-The Times-

"Zaten devlet dediğin, izinle yapılan soygundan başka nedir ki?"

Hırsızların en yeteneklisi, dolandırıcıların en eli çabuğu Locke ve yol arkadaşı Jean, hayatlarının en büyük soygununu yapacakları liman şehri Tal Verrar'dan canlarını zor kurtarmıştır. Artık akıllarında tek bir şeyle yola çıkarlar: Locke'un vücudunda gezinen ölümcül zehre çare bulmak. Umutlarının tükenmeye başladığı sırada pek de haz etmedikleri Bağlıbüyücülerden bir teklif gelir.

Büyücüler şehri Karthain'de yapılacak seçimlere hile karıştırmaları istenen Centilmen Piçler'in karşısında ise aynı amacı güden, Lamora'yla düzenbazlık ve üçkâğıtçılıkta baş edebilecek yegâne kişi vardır; Locke'un yıllar önce ilk görüşte kalbini kaptırdığı, aklından bir an olsun çıkaramadığı Sabetha…

İki sahtekâr sayesinde hiç olmadığı kadar dürüstlükten uzaklaşacak olan seçimler… Bağlıbüyücülerin yaptığı planlar içindeki planlar… Sabetha'ya karşı koyamayacak kadar ona tutkun bir Locke… Scott Lynch, Hırsızlar Cumhuriyeti'yle okurlarını büyülemeye devam ediyor.

Scott Lynch – Hırsızlar Cumhuriyeti Kitabını idefix'ten İndirimle Satın Alın! Scott Lynch – Hırsızlar Cumhuriyeti Kitabını D&R'dan İndirimle Satın Alın!

0 Yorum

Bir Cevap Yazın