Stephen King – Tom Gordon’a Aşık Olan Kız

28 Ağustos 2017
Stephen King – Tom Gordon’a Aşık Olan Kız Kitabını idefix'ten İndirimle Satın Alın! Stephen King – Tom Gordon’a Aşık Olan Kız Kitabını D&R'dan İndirimle Satın Alın!
Stephen King - Tom Gordon'a Aşık Olan Kız Tom Gordon'a Aşık Olan Kız
Stephen King
İnkılap Kitabevi
224
Broşür, Appalachian Yolu'nun Maine-Nej Hampshire bölümündeki altı millik yürüyüş parkurunun orta zorlukta olduğunu belirtiyordu. Bu parkur, dokuz yaşındaki Trisha McFarland'ın erkek kardeşi ve annesiyle bir Cumartesi gününü geçirecekleri yerdi. Trisha, annesiyle kardeşinin her zamanki çekimelerinden kurtulmak için yoldan ayrılıp sonra da kestirmeden onları yakalamak isterken, tehlike ve korku dolu vahşiliğin derinliklerine daldı. Karanlık çöktüğünde ise bu derinliklerin tam ortasındaydı artık.
Trisha, sezgileriyle yönünü bulmak; aklıyla kendini savunmak ve cesaretiyle giderek artan korkusunu yenmek zorundaydı. Korkusunu yatıştırmak için Walkman'inden Boston Red Sox'ın beyzbol maçını yayınlayan radyo istasyonunu ayarladı. Kahramanı, Tom Gordon'ın cesur artışları, Trisha'yı yalnızlığa karşı da koruyordu. Radyo istasyonunun sesi giderek zayıflayıp yok olduğunda Trisha, Tom Gordon'ın yanında olduğunu hayal etmeye başladı. Artık yalnız değildi.
En ilkel duygularımıza seslenen ve harekete geçiren Tom Gordon'a Âşık Olan Kız, bilinmeyene karşı duyduğumuz derin korkunun ve buna karşı koyacak cesaretin, inancın romanı. Daha doğrusu, bizi küçük bir kızın yenilmez ruhuna tanık eden, korkunç bir peri masalı...
Stephen King – Tom Gordon’a Aşık Olan Kız Kitabını idefix'ten İndirimle Satın Alın! Stephen King – Tom Gordon’a Aşık Olan Kız Kitabını D&R'dan İndirimle Satın Alın!

0 Yorum

Bir Cevap Yazın