Stephenie Meyer – Göçebe

31 Ağustos 2017
Stephenie Meyer – Göçebe Kitabını idefix'ten İndirimle Satın Alın! Stephenie Meyer – Göçebe Kitabını D&R'dan İndirimle Satın Alın!
Stephenie Meyer - Göçebe Göçebe
Stephenie Meyer
Epsilon Yayınevi
680

37 farklı dilde 40 milyondan fazla satan "Alacakaranlık" Serisinin yazarı Stephenie Meyer'den aşk ve heyecan dolu bir roman daha…

"Stephenie Meyer, görkemli zihnini ve ruhunu kullanarak karanlık hikâyelerini inanılmaz bir aydınlıkla okuyucularına sunuyor. Kahramanları ne kadar büyük acılar çekse de, Meyer hikâyelerini ışık ve umutla doldurmayı çok iyi beceriyor."
-Orson Scott Card, Ender Serisinin Yazarı-

"Harika, yaratıcı, özenli ve güçlü bir roman. Göçebe'yi okuyacakları uyarıyorum: Bu kitap sizi ele geçirecek, saatlerce elinizden bırakamayacaksınız. Son kelimesine gelene kadar aklınızdan çıkmayacak. Stephenie Meyer, kahramanlarını ve hikâyesini, Stephen King ve Isaac Asimov karışımı bir usta gibi ahrmanlamış."
-Ridley Pearson, Beşikteki Flüt'ün Yazarı-

"Büyüleyici, tutkulu ve eşsiz bir psikolojik gerilim. Stephenie Meyer, Göçebe'yle 'çift karakterli olmak' tanımına yeni ve şaşırtıcı bir anlam yüklüyor."
-Katherine Neville, Sekiz'in Yazarı-

Stephenie Meyer – Göçebe Kitabını idefix'ten İndirimle Satın Alın! Stephenie Meyer – Göçebe Kitabını D&R'dan İndirimle Satın Alın!

0 Yorum

Bir Cevap Yazın