Tess Gerritsen – Cerrah

9 Ağustos 2017
Tess Gerritsen – Cerrah Kitabını idefix'ten İndirimle Satın Alın! Tess Gerritsen – Cerrah Kitabını D&R'dan İndirimle Satın Alın!
Tess Gerritsen - Cerrah Cerrah
Tess Gerritsen
Doğan Kitap
276

Tess Gerritsen tıpkı kahramanının neşterini kullandığı gibi kalemini ustaca oynatıyor.

Bu romanın her satırından kan sızıyor... Kitaba adını veren, planlı ve kanlı katil Cerrah gerilimi her an ayakta tutuyor.

Dr. Catherine Cordell Savannah'da seri cinayetler işleyen bir katilin vahşi saldırısına uğramıştır. Saldırgandan onu silahla vurarak kurtulmayı başarmıştır. Şimdi Boston'dadır. Ancak başka bir katil bu kentte de gerilim yaratmaktadır. Kadınların rahimlerini kesip alan ve korkunç işkencelere tabi tutan adama Cerrah adı verilmektedir. Catherine Cordell birdenbire bu katilin de hedefi haline gelecektir.

Çok satanlar listesinin müdavimlerinden Tess Gerritsen'in insan bedenini ve ruhunu en ince ayrıntısına kadar tarif ettiği tıbbî gerilim romanlarından beşincisi olan "Cerrah", inandırıcı kahramanları, sürükleyici diyalogları ve sürekli tırmanan gerilim duygusuyla bu türü sevenlerin hayran olacağı tarzda bir roman.

Tess Gerritsen – Cerrah Kitabını idefix'ten İndirimle Satın Alın! Tess Gerritsen – Cerrah Kitabını D&R'dan İndirimle Satın Alın!

0 Yorum

Bir Cevap Yazın