Tuğçe Aksal – Karanlık Aşk 4

4 Haziran 2018
Tuğçe Aksal – Karanlık Aşk 4 Kitabını idefix'ten İndirimle Satın Alın! Tuğçe Aksal – Karanlık Aşk 4 Kitabını D&R'dan İndirimle Satın Alın!
Tuğçe Aksal - Karanlık Aşk 4 Karanlık Aşk 4
Karanlık Aşk Serisi 4. Kitap
Tuğçe Aksal
Müptela Yayınları
336

Elif ve Demir uzun bir yoldan geçip çetin bir savaş verdiler. Tüm yenilgilerden sıyrılıp sonunda kazandılar. Zor sınavlardan sonra kazandıkları mutluluğu eşsiz güzelliklerle taçlandırdılar. En önemlisi tüm renklerinden sıyrılıp kendilerini birbirlerinde akladılar.

Serinin dördüncü ve son kitabında Elif ve Demir’in aşklarının güzel meyveleriyle yaşadıkları keyifli ve zorlu serüvene şahit olacaksınız. Zaman zaman onlarla gülüp her sayfayı heyecanla çevireceksiniz. Macera kaldığı yerden devam ediyor. Hem de tüm hızıyla…

“O gece, herkesin arzuladığının aksine, beni daha da güçlü kıldı. Zordu, çok zor. Yaşananları kaldırmak güçtü. Yaşanacakları tahmin etmek imkânsızdı.

Hikâyem kurumuş bir defne yaprağına yazılıydı sanki. Okuyabildiğim kadarını yaşamıştım. Ben o gece benliğimde yaşam bulan tüm beyazları siyaha sattım. Benim değiştiğimi düşündüler. Oysaki ben yenilendim. Gerçek benliğimi buldum. Ne kadar güçlü olduğumu anladım. Kendim kararırken, siyahı akladım. Ve bir hikâyeye başladım. Kendi yazdığım, başrolünü üstlendiğim bir hikâyeye...

Ben kim miyim? Ben Elif Sancak Kara. Beyazlarında peyda olan siyaha karışmış bir kadın...”

Tuğçe Aksal – Karanlık Aşk 4 Kitabını idefix'ten İndirimle Satın Alın! Tuğçe Aksal – Karanlık Aşk 4 Kitabını D&R'dan İndirimle Satın Alın!

0 Yorum

Bir Cevap Yazın