Guinness Rekorlar Kitabı

Ücretli e-kitap indir
Guinness Rekorlar Kitap Kapağı Guinness Rekorlar
PDF
Milliyet Yayınları

Dünyanın en popüler rekor kitabı, binlerce yeni kategoriye ve yeni kırılan rekora sahip. Sayfaların arasında, yüzlerce hiç görülmemiş fotoğraf ve her sayfada sizi bekleyen sayısız bilgi, rakam, istatistik ve ayrıntı bulacaksınız. Guinness World Records 2019 bugün dünyamızın en büyük anlık görüntüsüdür.

Bu yıl, en büyük su tabancası, jetle çalışan bir go-kart gibi inanılmaz rekor kıran projelere hayat veren büyük mucit, hayalperest, yapımcı ve yaratıcılara adanmış özel bir bölümü de siz okurlarımıza sunuyoruz. Rekor kıran epik büyük yapıları keşfetmek için atölye çalışmalarına bir göz atmaya başlayabilir ve gerçekten büyük şeyler yapmak için siz de bu rekorlardan ilham alabilirsiniz!

Ücretli e-kitap indir
Ücretli e-kitap indir Ücretli e-kitap indir

Nihat Genç – Of’li Hoca PDF Kitap indir

Ücretli e-kitap indir
Of'li Hoca Kitap Kapağı Of'li Hoca
Nihat Genç
Mizah
PDF

Ofli Hoca bir gün prostat hastası olur. Ardından polikliniğe tedavi için gider. Doktorlar tabiki indirir muayene ederler. Ve eline bir kağıt verip yandaki odaya gönderirler. Of'li Hoca giyinir ve yandaki kapıya geçer.. Kapıdaki görevli Ofli Hoca'ya. niçin geldiğini sorar. Ofli Hoca, yan tarafta muayene olduğunu, doktorların buraya gönderdiğini söyler. Kapıdaki görevli, peki sevk aldın mı? Ofli Hoca, ee biraz...

Ücretli e-kitap indir
Ücretli e-kitap indir Ücretli e-kitap indir

Eliane Girard & Brigitte Kernel – Şu Herifler

Ücretli e-kitap indir
Şu Herifler Kitap Kapağı Şu Herifler
Eliane Girard & Brigitte Kernel
Cep Kitapları
206

Canınız bir herif mi istiyor?
İyi o zaman. Yalnız aman dikkat!
Sakın önünüze ilk çıkana takılmayın, çaylaklar gibi.
Elinizdeki rehber, gerçek bir 'erkekler kataloğu' olarak size şu olanakları sağlıyor: - Yaşamının herhangi bir döneminde Entel Engin'e yaklaşmayı; - Sporcu Gürbüz'le vücudunuzu konuşturmayı; - Servis kapısından Maço Mustafa'nın ailesine duhul etmeyi; - Planlı Programlı Güven'in cebini boşaltıp şutu çekmeyi...
Kısacası, çantaya girmek için bekleyen 22 tip kekliği (pardon, erkeği) nasıl avlayıp baştan çıkaracak, can sıkmaya başlayınca nasıl sepetleyeceksiniz, işte bütün bunlar anlatılıyor size."

Ücretli e-kitap indir
Ücretli e-kitap indir Ücretli e-kitap indir