Sıkça Sorulan Sorular

Sitenizde yayınladığınız kitaplar sizin tarafınızdan mı hazırlanıyor?

Hayır. Sitemizde yayınlanan hiçbir kitap bizim tarafımızdan hazırlanmıyor. Ekitapçılar olarak biz, yalnızca internette yayınlanan kitapları takip ediyor, topluyor ve buradan düzenli bir şekilde takipçilerimizle paylaşıyoruz.

Kitap İsteğinde Bulunabilir Miyiz?

İletişim sayfamız üzerinden bizden kitap isteğinde bulunabilirsiniz. Ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi, kitaplar tarafımızdan hazırlanmadığı için istenilen her kitabı self servis sunmamız elbette ki imkansız. Bize gelen kitap isteklerini ayrı bir listede bir araya getiriyor ve özellikle, düzenli aralıklarla internette aramasını yapıyoruz. Bu sayede birileri tarafından herhangi bir sosyal hesapta ya da sitede paylaşılırsa hemen sizlerle buluşturuyoruz.

Kitap İndirme Linklerinizde Virüs Var Mı?

E-Kitap Nasıl İndirilir? başlıklı sayfamızda da bahsettiğimiz gibi, sitemizde yer alan tüm kitaplar Yandex Disk üzerinde depolanmaktadır ve bu kitapları indirmek oldukça basittir. İndirdiğiniz tüm dosyalar, epub formatında kitap dosyalarıdır ve tamamen güvenlidir.

Kitapları indirme linkine tıkladığınızda, Yandex linklerine ulaşmadan önce geçmeniz gereken 5 saniyelik basit reklamlar bulunmaktadır. Bu reklamlar, sitemizin masraflarını çıkarabilmek adına koyduğumuz zorunlu reklamlardır. Bizimle hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Reklamlar zaman zaman yanıltıcı ve aldatıcı olabilirler, bu yüzden dikkat etmenizi, telefon ve kredi kartı numaranız gibi hiçbir bilginizi paylaşmamanızı tavsiye ederiz.

Size Nasıl Destek Olabiliriz?

Sitemize destekte bulunmak isteyenler için açtığımız bir Patreon hesabımız bulunuyor. Patreon, bizim gibi içerik sunan bağımsız grupların ihtiyaçlarının topluluk tarafından karşılanabilmesi için kurulmuş, tamamen güvenli bir bağış sistemidir. Çorbada tuzunuz olsun diyorsanız, bize buradan küçük miktarlarda bağışta bulunabilirsiniz.

Birkaç ay önce açmış olduğumuz hesabımızda henüz 6 bağışçımız bulunuyor.  Kredi kartınızla güvenli bir şekilde bağış yaparak bizlere destek olmak isterseniz aşağıdaki görsele tıklayarak Patreon hesabımıza ulaşabilirsiniz.

Size Kitap Gönderebilir Miyiz?

Arşivimizde bulunmayan kitapları, [email protected] adresine mail atarak sitemize eklenmesini sağlayabilirsiniz.